PODPOŘTE SKŘÍŇKU


Černá skříňka, jak známo, je povinnou součástí každého pořádného letadla. Můžete si ji vypůjčit a nainstalovat i vy! Pokud se vám naše letecké vtipkování líbí a máte vlastní webové stránky... 

 

✈ ...můžete si nakrmit RSS čtečku či vložit obsah na svůj web
 

✈ ...můžete si vtipy a citáty "půjčit". Jedinou podmínkou je, abyste vždy uváděli odkaz na tyto stránky a nechlubili se tak cizím peřím. Pokud vtipy zkopírujete, stačí, když nebudete odmazávat automaticky generovaný odkaz na konci kopírovaného textu. 
 

✈ ...můžete také na svoje stránky přidat báječný skříňčí reklamní banner (88 x 31 px) - a to tak, že do svých stránek vložíte následující kód:

<a href="https://cerna-skrinka.webnode.cz" target="blank"><img src="https://cerna-skrinka.webnode.cz/_files/200000005-ba986bb921/cernaskrinka-88x31 kopie.png" />

Odměnou vám bude toto zcela jedinečné a esteticky hodnotné odkazoidní "tlačítko"!

 


...můžete sdílet nejnovější vtipy prostřednictvím facebookového či twitterového "okénka" čili gadgetu. Jak to může vypadat, vidíte pod tímto textem. Pokud byste měli o takovýto gadget zájem, kontaktujte Skříňku mailem nebo vzkazem v Provozní knize a dostanete přizpůsobený na míru, podle vašich požadavků. Černá skříňka musí vždy vyhovovat konkrétnímu typu stroje! :o)