52. Hledají se piloti

21.08.2011 21:00

Na velkém mezinárodním letišti je ke svému odletu připraveno nové supermoderní letadlo, první svého typu. Letušky na palubě jsou silně nervózní, protože kapitán ani druhý pilot, nejlepší letci ve své třídě, se ještě nedostavili.

Když už začínají být kvůli opožděnému odletu naštvaní i cestující, jedna z letušek se vypraví oba piloty hledat. Jak tak běhá po hale, všimne si u barového stolku dvou spících, zjevně podnapilých postav v modrých uniformách. S pomocí ostatních letušek dopraví oba opilce do pilotní kabiny, tam jim položí ruce na kniply, nohy na pedály a zavelí "A jedem!"

Když se jim povede poměrně zdárně navést letadlo na dráhu, usoudí letuška, že je všechno v pořádku a odejde. Letadlo odstartuje a po čtyřech hodinách letu, když klesá na přistání, přijde pro jistotu letuška zkontrolovat, zda je v kokpitu všecko v pořádku.

Jakmile vejde dovnitř, ten, který sedí na místě druhého pilota, na ni překvapeně zamžourá a podiví se: „ To je zajímavý - vod kdy sou ve vlaku místo průvodčích letušky?“

Kapitán ukázkově přistane a opile prohlásí:  „To nic neni. Dvacet let dělám strojvůdce, ale takhle divnou lokomotivu sem eště neřídil!"

Anketa

Ohodnoťte tento vtip jako ve škole:

1 (3)
100%

2 (0)
0%

3 (0)
0%

4 (0)
0%

5 (0)
0%

Celkový počet hlasů: 3

Diskusní téma: 52. Hledají se piloti

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek