500. Area 51

26.10.2013 21:00
Jeden chlapík z Las Vegas se rozhodne, že si udělá výlet ve své malé cessně. Jenže se nad pouští ztratí, začne se stmívat a dochází palivo. Když už je situace opravdu vážná, uvidí v dálce střeženou vojenskou základnu s dlouhou ranvejí.
Dlouho neváhá a přistane. Ještě než letadlo zastaví, seběhnou se k němu houfy ozbrojených vojáků, protože chlapík přistál na supertajné základně, označované Area 51. Odvedou ho do výslechové místnosti a až do rána ho vyslýchají a prověřují jeho verzi. 
Nakonec usoudí, že se pilot skutečně jen ztratil a že to není špion. Dostane tedy důrazné varování, ať o základně ani nepromluví, pokud nechce strávit zbytek života ve vězení; cessně doplní palivo, dají mu kurs na Las Vegas a nechají vyděšeného pilota odletět. 
Ještě toho dne večer se ale v dálce ozve vrčení lehkého leteckého motoru a vzápětí na dráze přistane známá cessna, tentokrát se dvěma lidmi uvnitř. Pilot vyleze ven a s odevzdaným výrazem prohlásí: "Udělejte si se mnou, co chcete, ale napřed vysvětlete mojí ženě, kde jsem byl celou noc!"