NOVINKY

1. narozeniny a 700 příznivců!

12.07.2012 21:00

 

Vážení a milí spoluletci,

dobrá věc se podařila, Černá skříňka své 1. narozeniny oslavila! Ač se to vzhledem k lenosti letového personulu zdá neuvěřitelné, za celý ten rok nenastala ani jednou chvíle, kdy by litovala, že se odhodlala vydat na let všemi těmi internety a vystavit se ostřížímu zraku letců i neletců.

Lidé dostávají dárky v předvečer narozenin, Skříňka ho dostala v "poráno". Počet příznivců překonal další kulatou hranici - je nás 700! Na to se dá říct jediné - díky za přízeň a za věrnost. A ať se nám dobře letí i nadále a palivo a munice nedocházejí!

Pohodový let pohodovým létem

přeje Vaše čerstvě jednoletá

Skříňka

Dubnové novinky

14.04.2012 22:07

Vážení a milí, 

na Skříňku vlezlo jaro a rozhodla se, že opět trošku zkrásní. Postrčili jste ji k tomu samozřejmě vy, příznivci a návštěvníci: na Facebooku jsme zdolali hranici 500 fanoušků. Od začátku března, kdy jsem hlásila překonání pěkné čtyřstovky, uplynul jen měsíc a vás je opět o stovku víc. Moc díky, že tuhle stránku táhnete kupředu.

Co se týče inovací, všimněte si lehce upraveného menu. Je v něm i fungl nová položka nazvaná Letištní kino - tam se čas od času objeví videa s leteckou tematikou, o která se prostě nelze nepodělit...

Taktéž jsem se rozhodla, že doplním obrazové ilustrace ke všem citátům - tedy zpětně do archivu. Když budete mít chvíli času a nálady, prohrábněte se jím. Slova jsou krásná, ale ve spojení s vhodným obrazem někdy dělají zázraky. Snad se vám aspoň některé kombinace budou líbit a navodí vám tu správně vzletnou a povznášející náladu. 

Pěkný let nevlídným jarem Vám přeje vaše 

Skříňka :o] 

Pohodové Velikonoce

07.04.2012 17:23

... přeje Vaše Černá skříňka

Jubilejní hlášení

05.03.2012 22:32

Milí spoluletci a spolucestující,

pokořili jsme hranici 200 vtipů a 50 citátů! A facebooková stránka se nejbližších dnech přehoupne přes hranici 400 příznivců. To není na tak úzce tematicky zaměřenou stránku málo.

Proto si zasloužíte poděkování - vy všichni, fanoušci z Facebooku, odběratelé tweetů i návštěvníci stránky. Bez vás by Skříňka nebyla taková, jaká je. Jste skvělí a důkazem toho je, že večer co večer dobrovolně překonávám vrozenou lenost a pouštím se do hledání dalších vtipů a mouder. Jestliže Skříňka je trošku zvrhlé záznamové zařízení k uchovávání nejrůznějších leteckých hlodů, pak VY jste motory, které všecko táhnou dopředu.
Díky.
 

PF 2012

24.12.2011 14:14

Těšte se na citáty...

13.11.2011 12:52

Milí návštěvníci, 

možná jste si všimli, že stránka prošla před časem drobnými proměnami /nejvýraznější je podbarvení hlavního obsahového sloupce/. Snad jsou teď stránky přehlednější a uživatelsky přívětivější. 

Pomalu se blížíme k pěkné hranici 150 vtipů a já pomalu začínám přemýšlet, co budu dělat, až se jejich zásoba ztenčí. Nápad na sebe nedal dlouho čekat. Internet je téměř nekonečnou studnicí nádherných citátů o létání a letadlech - a mám zato, že jejich sbírka by se právě vedle sbírky vtipů obzvlášť vyjímala. Takže se máme všichni na co těšit.

Díky za přízeň - a letíme dál! 

NOVINKY - Obrazový záznamník, hodnocení vtipů

30.08.2011 00:25

Milí návštěvníci, 

Černá skříňka prošla několika inovacemi. Tou první je nová sekce Obrazový záznamník, v níž najdete kreslené vtipy, komiksy, legrácky a blbosti, na které jsme narazili letem Internetem. Další je hodnocení (formou ankety) a diskuse u každého z vtipů v archivu. Tedy, zatím tyto inovace najdete u nejnovějších vtipů, ale časem se objeví u všech. A maličkost na závěr - po vstupu na homepage nebo na stránku Start se vám v pravém sloupku objeví nejnovější vtip :o)

Děkujem za přízeň a ať se vám u nás líbí! A nezapomeňte se čas od času vrátit, určitě se tu objeví něco nového... 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5