NOVINKY

HLÁŠENÍ: Květen - k 1700 jedem!

22.05.2013 21:00

Vážení, 
profičeli jsme další letovou hladinou, hranice 1600 příznivců zdolána. Stoupání k 1700 povoleno! A pak ještě výš... a výš... a dál... :-]
A díky, jste úžasní.

HLÁŠENÍ: Dubnové novinky

10.04.2013 14:26

Milí příznivci, 

konečně tu máme jaro a s ním i pár podobně příjemných novinek a informací. 

Skříňka slaví další zdolaný milník - v uplynulých dnech se tu objevil 400. vtip a 250. citát. Když loni na Facebooku probíhala tipovačka, kolik záznamů se nakonec povede nasbírat, tipovali optimisté kolem 500. Teď už je skoro jisté, že to tou pětistovkou nekončí... :o) Sledujte, odebírejte a buďte u toho!

Stránka na Facebooku se rychle blíží k hranici 1500 fanoušků. Není to málo. Už to není málo dokonce ani v konkurenci stejně tematicky zaměřených anglických stránek. A to už není vůbec špatný! Začíná se zdát, že cíl 2000 fanoušků do konce roku není až tak nereálný... :o)

Poslední, a pro vás asi nejdůležitější informací je to, že se konečně zrealizoval slíbený DOTISK skříňčí knížky. V této chvíli zbývá asi ještě pět volných exemplářů. Pokud byste o ně měli zájem, ozvěte se na mail(zavináč)cernaskrinka.net . Cena je 180,- při osobním převzetí v Praze, 230,- při platbě předem na účet a 260,- při platbě dobírkou.

  

 

Krásný jarní let! 

Vaše Skříňka

 

Pěkné Velikonoce přeje Skříňka!

30.03.2013 01:31

Hezké Velikonoce! 
A v pondělí bacha, kdo nebo co na vás kde číhá. Kam se hrabou polévači vodou! 

:-]

HLÁŠENÍ: Dotisk skříňčí knížky!

07.03.2013 13:29

Dámy a pánové

Skříňka plní zimní příslib a objednala dotisk knižního vydání vtipů a citátů za první rok. Jak knížka vypadá a co její pořízení obnáší, to můžete zjistit třeba tady. Momentálně je volných ještě cca 10 výtisků, takže pokud budete mít zájem, můžete využít této jedinečné šance a objednat si knížku zapsáním do  formulář e. Neváhejte! :-]

Pěkný let pošmourným předjařím přeje 

posádka Skříňky

HLÁŠENÍ: 1200!

02.01.2013 21:00

Milí příznivci, 

opět si zasloužíte poděkování. Do začínajícího roku se Skříňkou vletělo už 1200 příznivců! Jste skvělí a Skříňka vám děkuje. A jen je zvědavá, jaké číslo padne na konci tohohle roku... budou to kulaté dva tisíce? ;-] 

HLÁŠENÍ: Skříňka přeje krásné Vánoce atd!

22.12.2012 13:39

Vážení a milí, 

Vánoce a Nový rok jsou na finálním přiblížení. A tak je nejvyšší čas vám k nim popřát vše nejlepší. 

Pohodový let vánočními svátky i celým blížícím se rokem 2013 Vám přeje 

    Vaše Skříňka :-]

Skříňčí knížka vydána a odbavena...

17.12.2012 09:37

Vážení a milí příznivci, 

váš zájem o knižní vydání skříňčích záznamů předčil očekávání. 50 výtisků zdárně vzniklo, dorazilo a vzápětí se po nich jen zaprášilo! Většina už byla odbavena a je na cestě k budoucím majitelům - snad jim tedy budou sloužit dobře a ku spokojenosti :o) 

Ti, na které se nedostalo, ale nemusí smutnit. V lednu nebo v únoru (podle zájmu, až se vás přihlásí rozumné množství) bude případně možné zařídit dotisk. Takže se už teď můžete závazně zapisovat do formuláře. A prosím, pokud to je jen trošku možné, volte platbu předem na účet a zaslání doporučeně, NE dobírku. Vypisování složenek je po letecké katastrofě to největší zlo, jaké může průměrnou Skříňku potkat :o) 

Ještě jednou díky za váš zájem. Je fajn vědět, že vás někdo čte na Internetu. Ale vidět, že vás chce mít i v knihovničce... to už něco znamená :o) 

Díky a krásné předvánoční dny! 

 

 

POZOR: Černá skříňka - knížka k Vánocům!

29.11.2012 09:48

Milí přiznivci a návštěvníci, za necelý měsíc máme Vánoce. A na Vánoce jsou potřeba dárky. Máte mezi příbuznými a přáteli letecké nadšence? Obdarujte je superexkluzivním brožovaným vydáním ZÁZNAMŮ ČERNÉ SKŘÍŇKY za první rok její existence! 

Co můžete od vydání čekat? 

 265 vtipů a 115 citátů semtam doplněných leteckými fotografiemi 

✈  forma spíš "příručky" než klasické knížky: 

✈  drátěná kroužková vazba s falešným hřbetem

✈  formát A5

✈  laminované desky

✈  obsah 86 stran na kvalitním křídovém papíře 

Cena

✈  zaslání poštou a platba předem na účet - 230,-

✈  zaslání poštou na dobírku - 260,- 

✈  zaslání poštou do zahraničí - 12 EUR nebo 290,- /pouze platba předem na účet/

✈  osobní odběr v Praze - 180,- Kč.

Při objednání více kusů přičtěte k uvedené ceně 180,- za každý další kus. Takže např. 3 kusy platbou na účet, zásilka po ČR: 230 + 180 + 180 = 590 Kč./

Lze zaslat i do zahraničí. Možný je také osobní odběr v Praze. Platba buď osobně při převzetí v Praze, dobírkou (pak je ale poštovné o něco málo vyší) nebo předem na účet.

Hlaste tedy případný zájem! Předběžné objednávky hlaste do diskuse pod článkem, závazné pak na adresu mail(zavináč)cernaskrinka.net  nebo prostřednictvím tohoto webového formuláře.

A s objednávkami dlouho neváhejte - ať na Vás vyjde. Zatím to vypadá, že v "předvánoční" várce bude vyrobeno 50 výtisků. Aktuálně je zamluveno asi 30 kusů (stav k 4. 12.). Takže nečekejte! 

Pěkný a neuspěchaný předvánoční let 

přeje Skříňka :-]

HLÁŠENÍ: Skříňka má doménu - www.cernaksrinka.net !

07.11.2012 13:41

Milí a nejmilejší příznivci, 

dobrá věc se podařila. Černá skříňka ve věku jednoho a půl roku dospěla a pořídila si vlastní doménu! Už žádné složitosti s pomlčkami a webnody v adrese. Prostě CernaSkrinka.net! A tak toho využijte, přidejte si ji k oblíbeným, do záložek, aktualizujte RSS feedy, aktualizujte odkazy na svých webech! A pokud byste chtěli výměnu odkazů, ozvěte se. 

Díky za přízeň a letíme dál! :-]

HLÁŠENÍ: Tisícovka zdolána!

22.10.2012 18:16

Milí příznivci leteckých legrácek a kuriozit,

slavím, slavíme! Sláva Černé skříňky se šíří a v posledních dnech na Facebooku nasbírala přes 1000 fanoušků. Na to se dá říct jediné - díky. Díky, díky, díky! A ať nám to lítá i nadále! 

 

PS: Věděli jste, že 20. října je Mezinárodní den řídících letového provozu? Tak tedy pokud sem nějaký "hlídač letadel" zavítá, nechť přijme dodatečné přání! Snad jste si svůj den užili a řádně ho oslavili :-] 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>