NOVINKY

OBJEDNÁVKY na 4. díl a nová přátelství :-)

04.12.2015 08:16

HLÁŠENÍ: Vážení, 
spouštíme vánoční  OBJEDNÁVKY na KNÍŽKY. Všechny díly jsou už skladem - i nová čtyřka! Tak neváhejte a objednávejte... 

Pěwink emoticon

Pěkné předvánoční dny přeje
Skříňka 

PS: Vážení, 
Skříňka vám musí něco říct. Skříňka se zamilovala. Skříňka se skamarádila! Skříňka navázala pražsko-moravskou družbu a přidala se k partě kolem kunovického leteckého muzea, které adoptovalo opuštěné Tu-154, co stojí ve Kbelích a co kdysi vozily prezidenty a přivezly hokejisty z Nagana. Prostě legendární a překrásný stroje. Nu, a teď se je v rámci svých skříňčích sil snaží zachránit. Podpořte dobrou věc i vy! ;o) 

Příprava 4. DÍLU skříňčí knížky + dotisky

24.09.2015 15:53

Vážení, 

konec roku začíná být v dohlednu, takže je čas myslet na přípravu 4. dílu. Z facebookového průzkumu to vypadá, že o knížku bude dostatečný zájem, takže vězte, že 4. díl BUDE. Stejně tak budou k dispozici i dotisky 1., 2. a 3. dílu. Takže můžete začít šetřit, psát Ježíškovi nebo komukoli dalšímu. :o)

Cena bude opět stejná - 180 Kč/ks plus případně poštovné a dobírkovné.  1., 2. a 3. díl bude k dispozici už během října, 4. díl bude asi koncem listopadu/začátkem prosince. Pokud budete chtít víc dílů včetně čtvrtého, doporučuju s objednávkou počkat do prosince - já to budu mít na jednu práci a Vy za jedno poštovné nebo jednu cestu. :o) Budete-li chtít jen některý z dřívějších, již vydaných dílů, můžete objednávat už teď vyplněním tohoto formuláře.
Konec hlášení!  

HLÁŠENÍ: 1500. příspěvek: počet citátů a počet vtipů srovnán!

08.08.2015 21:22

Vážení, 

Vidíte to?  No vidíte to? :o) Počet citátů se srovnal s počtem vtipů. Překonali jsme hranice 750 + 750, máme přes 1500 příspěvků a letíme dál. Povedla se tak věc, ve kterou Skříňka, upřímně řečeno, ani moc nedoufala. Takže odteďka letíme dál se změněným, tradičním letovým řádem: jeden den vtip, jeden den citát. A tak už to zůstane až navěky, dokud nám nedojde palivo a nespadnem. 

Pěkný let! ;o) 

HLÁŠENÍ: ČTVRTÉ Skříňčí narozeniny a 3500 příznivců!

11.07.2015 21:00

Vážení, 

začalo nám léto a Skříňce přineslo dvě pěkné věci. 

Skříňka slaví narozeniny! Zdá se to neskutečný, ale jsou to přesně ČTYŘI roky, co se tu objevil první příspěvek. Ani náhodou ji tehdy nenapadlo, co z toho vznikne. Tak si přejme, ať nám to letí dál a dál...
Krásný večer vám všem - a dejte si něco dobrýho na skříňčí zdraví a na zdárné pokračování letu ;)

 

 

 

 

 

 

A ještě den před narozeninami jste Skříňce nadělili ten nejlepší dárek ke čtvrtým narozeninám. Překonali jsme hranici 3500 příznivců!
Jste skvělí. Snad nám to takhle poletí dál ještě nějakou tu chvíli... Díky vám! Za přízeň a za energii, kterou Skříňce dáváte pro další provoz. Bez vás by to nešlo. Díky moc za vše! :)

Krásný let létem přeje vaše

čerstvě čtyřietá

Skříňka

HLÁŠENÍ: Kluci chtějí do nebe!

03.05.2015 15:38

Vážení, 

Skříňka si dovoluje Vás upozornit projekt tří šikovnejch kluků z letecký školy, co staví vlastníma silama historickej kluzák. Jenže materiál něco stojí - klukům chybí poslední třetina financí. Mrkněte na ně a zvažte, jestli jim aspoň něco málo nepřihodit... smile emoticon Nadšený mládí by se mělo podporovat, ne? wink emoticon
https://www.startovac.cz/projekty/schulgleiter/

 

PV 2015 - pěkné Velikonoce!

03.04.2015 10:22

Novinky z rušného roku

01.03.2015 21:00

Vážení a milí, 

1) Skříňka se dostala do nepěkně hektické situace, což se odrazilo i na podobě stránky - dva měsíce se jí nepovedlo doplnit archivy. Na nápravě se pomalu pracuje, ale... nacpat najednou přes 100 záznamů, to nejde hned. Ale vy to určitě pochopíte. 

2) Dobrá zpráva - Skříňka navázala spolupráci s dalším leteckým obchodem. Rozjíždí se spolupráce s www.aviationshop.cz a www.aviationshop.sk - a co je důležité, mají také kamennou pobočku na letišti LKZA v Dolním Benešově u Ostravy. Což otevírá další možnosti osobního převzetí knížky pro severoMoravany a Slezany. Máte-li o knížku zájem a můžete se k nim vypravit, kupte si knížu přes ně - vyjde to levněji než to posílat poštou! ;o) 

Pěkný let předjařím, 
vaše Skříňka

Krásné Vánoce a PF 2015

24.12.2014 16:32

HLÁŠENÍ: Příprava TŘETÍHO dílu a 3000 příznivců

26.11.2014 18:20

HLÁŠENÍ: Vážení, 
protože se Skříňka pustila do práce na třetí knížce, tak letos v předstihu spustíme rezervační systém. Skříňce to pomůže v odhadu, kolik kusů vyrobit, a vám to pomůže ve včasném obstarávání vánočních dárků. Veškeré info o ceně, dopravě atd. najdete v následujícím formuláři.

Takže objednávejte (už závazně) prostřednictvím TOHOTO FORMULÁŘE.
Předem díky za váš zájem!


A druhá, krásná novina: Milí velevážení, zdolali jsme na Facebooku hranici 3000 příznivců. Je to nádherný číslo a zasloužíte si za ně obrovský poděkování. Nejen za to, že tu jste a že přibýváte... ale hlavně za to, že Skříňce každodenně dáváte energii na to, aby se společně letělo dál.
Jste prostě skvělí a je mi s váma dobře. Díky. :) 
A letíme dál a výš!

HLÁŠENÍ: Knížka k Vánocům - průzkum zájmu o TŘETÍ díl!

15.09.2014 16:06

Vážení a milí, 

léto je pryč a Skříňka začíná myslet na budoucnost. Pomalu se začne připravovat třetí díl ročenky - budete-li mít dostatečný zájem ;o) Je ale potřeba vědět, jaký by tento zájem byl. Takže, přemýšlíte-li letos o pořízení knížky (například jako vánočního dárku), 

hlasujte prosím jedním z těchto způsobů: 

Můžete vybrat nebo zmínit i víc dílů - pravděpodobně se bude dělat i dotisk 1. a 2. dílu. Knížky budou hotové opět před Vánocemi - cca během 1. poloviny prosince. CENA bude u nového i starých dílů stejná jako loni - 180 Kč/kus při předání osobně, 230 při platbě předem na účet, 260 při zaslání na dobírku. Víc info a podrobnosti zde.

Díky a přeju pěkný let podzimem! 

Vaše Skříňka

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>