NOVINKY

HLÁŠENÍ: 1500. příspěvek: počet citátů a počet vtipů srovnán!

08.08.2015 21:22

Vážení, 

Vidíte to?  No vidíte to? :o) Počet citátů se srovnal s počtem vtipů. Překonali jsme hranice 750 + 750, máme přes 1500 příspěvků a letíme dál. Povedla se tak věc, ve kterou Skříňka, upřímně řečeno, ani moc nedoufala. Takže odteďka letíme dál se změněným, tradičním letovým řádem: jeden den vtip, jeden den citát. A tak už to zůstane až navěky, dokud nám nedojde palivo a nespadnem. 

Pěkný let! ;o) 

HLÁŠENÍ: ČTVRTÉ Skříňčí narozeniny a 3500 příznivců!

11.07.2015 21:00

Vážení, 

začalo nám léto a Skříňce přineslo dvě pěkné věci. 

Skříňka slaví narozeniny! Zdá se to neskutečný, ale jsou to přesně ČTYŘI roky, co se tu objevil první příspěvek. Ani náhodou ji tehdy nenapadlo, co z toho vznikne. Tak si přejme, ať nám to letí dál a dál...
Krásný večer vám všem - a dejte si něco dobrýho na skříňčí zdraví a na zdárné pokračování letu ;)

 

 

 

 

 

 

A ještě den před narozeninami jste Skříňce nadělili ten nejlepší dárek ke čtvrtým narozeninám. Překonali jsme hranici 3500 příznivců!
Jste skvělí. Snad nám to takhle poletí dál ještě nějakou tu chvíli... Díky vám! Za přízeň a za energii, kterou Skříňce dáváte pro další provoz. Bez vás by to nešlo. Díky moc za vše! :)

Krásný let létem přeje vaše

čerstvě čtyřietá

Skříňka

HLÁŠENÍ: Kluci chtějí do nebe!

03.05.2015 15:38

Vážení, 

Skříňka si dovoluje Vás upozornit projekt tří šikovnejch kluků z letecký školy, co staví vlastníma silama historickej kluzák. Jenže materiál něco stojí - klukům chybí poslední třetina financí. Mrkněte na ně a zvažte, jestli jim aspoň něco málo nepřihodit... smile emoticon Nadšený mládí by se mělo podporovat, ne? wink emoticon
https://www.startovac.cz/projekty/schulgleiter/

 

PV 2015 - pěkné Velikonoce!

03.04.2015 10:22

Novinky z rušného roku

01.03.2015 21:00

Vážení a milí, 

1) Skříňka se dostala do nepěkně hektické situace, což se odrazilo i na podobě stránky - dva měsíce se jí nepovedlo doplnit archivy. Na nápravě se pomalu pracuje, ale... nacpat najednou přes 100 záznamů, to nejde hned. Ale vy to určitě pochopíte. 

2) Dobrá zpráva - Skříňka navázala spolupráci s dalším leteckým obchodem. Rozjíždí se spolupráce s www.aviationshop.cz a www.aviationshop.sk - a co je důležité, mají také kamennou pobočku na letišti LKZA v Dolním Benešově u Ostravy. Což otevírá další možnosti osobního převzetí knížky pro severoMoravany a Slezany. Máte-li o knížku zájem a můžete se k nim vypravit, kupte si knížu přes ně - vyjde to levněji než to posílat poštou! ;o) 

Pěkný let předjařím, 
vaše Skříňka

Krásné Vánoce a PF 2015

24.12.2014 16:32

HLÁŠENÍ: Příprava TŘETÍHO dílu a 3000 příznivců

26.11.2014 18:20

HLÁŠENÍ: Vážení, 
protože se Skříňka pustila do práce na třetí knížce, tak letos v předstihu spustíme rezervační systém. Skříňce to pomůže v odhadu, kolik kusů vyrobit, a vám to pomůže ve včasném obstarávání vánočních dárků. Veškeré info o ceně, dopravě atd. najdete v následujícím formuláři.

Takže objednávejte (už závazně) prostřednictvím TOHOTO FORMULÁŘE.
Předem díky za váš zájem!


A druhá, krásná novina: Milí velevážení, zdolali jsme na Facebooku hranici 3000 příznivců. Je to nádherný číslo a zasloužíte si za ně obrovský poděkování. Nejen za to, že tu jste a že přibýváte... ale hlavně za to, že Skříňce každodenně dáváte energii na to, aby se společně letělo dál.
Jste prostě skvělí a je mi s váma dobře. Díky. :) 
A letíme dál a výš!

HLÁŠENÍ: Knížka k Vánocům - průzkum zájmu o TŘETÍ díl!

15.09.2014 16:06

Vážení a milí, 

léto je pryč a Skříňka začíná myslet na budoucnost. Pomalu se začne připravovat třetí díl ročenky - budete-li mít dostatečný zájem ;o) Je ale potřeba vědět, jaký by tento zájem byl. Takže, přemýšlíte-li letos o pořízení knížky (například jako vánočního dárku), 

hlasujte prosím jedním z těchto způsobů: 

Můžete vybrat nebo zmínit i víc dílů - pravděpodobně se bude dělat i dotisk 1. a 2. dílu. Knížky budou hotové opět před Vánocemi - cca během 1. poloviny prosince. CENA bude u nového i starých dílů stejná jako loni - 180 Kč/kus při předání osobně, 230 při platbě předem na účet, 260 při zaslání na dobírku. Víc info a podrobnosti zde.

Díky a přeju pěkný let podzimem! 

Vaše Skříňka

HLÁŠENÍ: 3. skříňčí narozeniny a 2500 příznivců!

12.07.2014 18:31

Vážení a milí cestující, 

od poslední aktualizace uteklo pár týdnů a Skříňka přináší další novinky ohledně svého provozu. Za poslední měsíc se udály dva další pěkné historické okamžiky... :o)

1. Skříňka oslavila třetí narozeniny! Její let už je docela dlouhej - začal přesně před třemi roky, 11. 7. 2011. A od té doby den co den, večer co večer...
Díky moc za přízeň, bez vás by to takhle daleko nikdy nedošlo. To vy tomuhle dílu dáváte smysl. Tak ho dávejte i dál - uvidíme, kam ještě doletíme. 

 

2. Necelý měsíc před třetími narozeninami dostala Skříňka skoro nejkrásnější dárek, jaký dostat mohla: nasbíralo se tu 2.500 příznivců. (A od té doby jich přibylo dalších cca 130, takže teď jsme na nějakých 2.630 a stále stoupáme :o) Krásná čísla! Díky moc, přátelé. Díky... a letíme dál!

Krásný let krásným létem vám přeje

Skříňka

HLÁŠENÍ: Jaroletní skříňčí novinky

25.05.2014 21:00

HLÁŠENÍ: Vážení, 
Skříňce se nechce dělat to, co dělat má, tak vymýšlí inovace a blbosti. Během tohoto jara jich stihla vymyslet už několik. 

1. Skříňka se rozhodla, že SROVNÁ POČET publikovaných CITÁTŮ A VTIPŮ. Naposled jsme měli kulatých 600 vtipů a 450 citátů... a od té doby změníme poměr na 2 citáty - 1 vtip, každý den jeden příspěvek. A až se dostaneme na stejný počet - 750 vtipů a 750 citátů, tak to zase možná budeme střídat po dni... pokud ještě bude co. Každopádně: abyste nebyli ochuzeni o úsměvné příspěvky, bude vždycky jeden ze dvou citátů patřit mezi "anonymní letecká moudra", která jsou na pomezí citátu a vtipu. Zatím se vám letecká moudra líbila skoro nejvíce, tak to snad vydrží. :-]

2. K letním skříňčím 3. narozeninám dostaneme nový web. Do té doby se tedy Skříňka omlouvá za případnou horší aktualizaci těchto stránek, jakož i za případné jiné zmatky. Od léta to bude lepší, krásnějšů a vůbec skvělejší ;o) 

3. Máte-li rádi všemožné socsítě, zbystřete. Skříňka si založila profil na Tumblru: https://cernaskrinka.tumblr.com. Zatím se to nejeví špatně - mohl by z toho být docela přehledný archiv /určitě přehlednější než nesmyslná timeline na facebooku/. Opět prosím o shovívavost, zatím to není kompletně doplněno, ale pracuje se na tom. :o) Tak ať se vám líbí a ať dobře slouží!  

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>