ARCHIV VTIPŮ

883. Neznámý létající objekt

29.04.2016 21:08

Zpráva z tisku před třiceti lety. Americký raketoplán Columbia se vrátil z dalšího letu. Jeho posádka na tiskové konferenci v americkém Houstonu uvedla, že se ve vesmíru setkali s neznámým létajícím objektem. Nejprve se domnívali, že jde o UFO, později o špionážní družici. Nakonec se incident vysvětlil – jednalo se o vrátnici z Černobylu.
 

ARCHIV CITÁTŮ

(883) Holky na křídlech

30.04.2016 22:35

"Některé holky potřebují muže, aby se dostaly tam, kam chtějí. Jiné si dupnou podpatkem, roztáhnou křídla a letí."
― Coco J. Ginger

NOVINKY

Skříňka žije! A chystá 5. díl knížky -> OBJEDNÁVKY!

17.11.2016 22:36

Vážení příznivci,

od poslední aktualizace stránky uteklo hodně, hodně času. Skříňka spolutropila Velký přelet (který nakonec s velkou slávou a s velkou precizností proběhl i za skříňčí účasti a dokumentace) a neměla už čas a síly na sezení u aktualizace webové stránky. Ale slibuje, že do konce roku rest dožene...

Během uplynulých měsíců se stalo pár moc pěkných věcí. V červenci Skříňka oslavila 5. narozeniny a koncem listopadu oslavila 5000. příznivce na facebookové stránce. Moc a moc díky vám všem za přízeň!

Skříňka se proto rozhodla, že zvládne i nový díl knížky: už PÁTÝ díl! Opět v něm bude 365 příspěvků doplněných fotkami a opět to bude celkem rovnoměrně namícháno. Takže můžete začít objednávat - opět buď vyplněním webového formuláře , nebo na e-mailu mail (zavináč) cernaskrinka.net ;o)

Díky a pěkné podzimno-zimní dny přeje
vaše Skříňka