NOVINKY

Skříňka žije! A chystá 5. díl knížky -> OBJEDNÁVKY!

17.11.2016 22:36

Vážení příznivci,

od poslední aktualizace stránky uteklo hodně, hodně času. Skříňka spolutropila Velký přelet (který nakonec s velkou slávou a s velkou precizností proběhl i za skříňčí účasti a dokumentace) a neměla už čas a síly na sezení u aktualizace webové stránky. Ale slibuje, že do konce roku rest dožene...

Během uplynulých měsíců se stalo pár moc pěkných věcí. V červenci Skříňka oslavila 5. narozeniny a koncem listopadu oslavila 5000. příznivce na facebookové stránce. Moc a moc díky vám všem za přízeň!

Skříňka se proto rozhodla, že zvládne i nový díl knížky: už PÁTÝ díl! Opět v něm bude 365 příspěvků doplněných fotkami a opět to bude celkem rovnoměrně namícháno. Takže můžete začít objednávat - opět buď vyplněním webového formuláře , nebo na e-mailu mail (zavináč) cernaskrinka.net ;o)

Díky a pěkné podzimno-zimní dny přeje
vaše Skříňka

Přepište dějiny: VELKÝ PŘELET s Černou skříňkou na palubě proletěl Startovačem na 300 %

26.03.2016 09:52

Vážení cestující, dámy a pánové, 

vítejte na palubě Naganského expresu. Personál letiště Startovac.cz zavřel 23. 3. večer odletovou bránu k našemu letadlu. I díky spoustě z vás Velký přelet dosáhl na naprosto neuvěřitelný výsledek na Startovači. Na přestěhování a zabydlení starého ex-vládního tůčka se shromáždilo neskutečných 1 220 811 korun! Je to pátý nejúšpěšnější projekt v historii celého českého crowdfundingu.

Děkujeme, že jste si pro cestu z Prahy do Kunovic vybrali právě naši společnost a linku Velký přelet. Jsme neuvěřitelně poctěni, že jste nám věnovali svou pomoc, podporu a důvěru. Uděláme vše pro to, abychom vás nezklamali. Pohodlně se usaďte a vyčkejte dalších instrukcí posádky. Pevně věříme, že se vám let s námi bude líbit! 

Jménem celé posádky kapitána Hrubce ...pardon, Hrabce, vám děkujeme.

 

 

VELKÝ PŘELET: Poslední výzva aneb LAST CALL!

22.03.2016 18:06

Vážení a milí, 

určitě už jste zaznamenali, že se Skříňka stala součástí velkých věcí, tedy Velkého přeletu. Akce, která má za cíl zachránit a přestěhovat bývalé "vládní" tučko TU-154M, které v roce 1998 přivezlo hokejisty z Nagana, z pražských Kbel do Leteckého muzea v Kunovicích. Před měsícem jsme rozjeli sbírku na Startovač.cz. Stalo se něco neuvěřitelného a my teď atakujeme 3. místo v žebříčku historicky nejúspěšnějších českých crowfundingových projektů, hned za legendárními Trabanty a profesionály z DVTV! Pomozte nám. Máme posledních 24 hodin - odletová brána se zavírá 23. 3. v 19.05. 

Pomozte Přeletu, uděláte obrovskou radost Skříňce a partě podobných šílenců, co mají rádi letadla. A uděláte dobrou věc. :o) 

VELKÝ PŘELET na Startovač.cz

 

 

 

p. f. 2016

01.01.2016 21:00

OBJEDNÁVKY na 4. díl a nová přátelství :-)

04.12.2015 08:16

HLÁŠENÍ: Vážení, 
spouštíme vánoční  OBJEDNÁVKY na KNÍŽKY. Všechny díly jsou už skladem - i nová čtyřka! Tak neváhejte a objednávejte... 

Pěwink emoticon

Pěkné předvánoční dny přeje
Skříňka 

PS: Vážení, 
Skříňka vám musí něco říct. Skříňka se zamilovala. Skříňka se skamarádila! Skříňka navázala pražsko-moravskou družbu a přidala se k partě kolem kunovického leteckého muzea, které adoptovalo opuštěné Tu-154, co stojí ve Kbelích a co kdysi vozily prezidenty a přivezly hokejisty z Nagana. Prostě legendární a překrásný stroje. Nu, a teď se je v rámci svých skříňčích sil snaží zachránit. Podpořte dobrou věc i vy! ;o) 

Příprava 4. DÍLU skříňčí knížky + dotisky

24.09.2015 15:53

Vážení, 

konec roku začíná být v dohlednu, takže je čas myslet na přípravu 4. dílu. Z facebookového průzkumu to vypadá, že o knížku bude dostatečný zájem, takže vězte, že 4. díl BUDE. Stejně tak budou k dispozici i dotisky 1., 2. a 3. dílu. Takže můžete začít šetřit, psát Ježíškovi nebo komukoli dalšímu. :o)

Cena bude opět stejná - 180 Kč/ks plus případně poštovné a dobírkovné.  1., 2. a 3. díl bude k dispozici už během října, 4. díl bude asi koncem listopadu/začátkem prosince. Pokud budete chtít víc dílů včetně čtvrtého, doporučuju s objednávkou počkat do prosince - já to budu mít na jednu práci a Vy za jedno poštovné nebo jednu cestu. :o) Budete-li chtít jen některý z dřívějších, již vydaných dílů, můžete objednávat už teď vyplněním tohoto formuláře.
Konec hlášení!  

HLÁŠENÍ: 1500. příspěvek: počet citátů a počet vtipů srovnán!

08.08.2015 21:22

Vážení, 

Vidíte to?  No vidíte to? :o) Počet citátů se srovnal s počtem vtipů. Překonali jsme hranice 750 + 750, máme přes 1500 příspěvků a letíme dál. Povedla se tak věc, ve kterou Skříňka, upřímně řečeno, ani moc nedoufala. Takže odteďka letíme dál se změněným, tradičním letovým řádem: jeden den vtip, jeden den citát. A tak už to zůstane až navěky, dokud nám nedojde palivo a nespadnem. 

Pěkný let! ;o) 

HLÁŠENÍ: ČTVRTÉ Skříňčí narozeniny a 3500 příznivců!

11.07.2015 21:00

Vážení, 

začalo nám léto a Skříňce přineslo dvě pěkné věci. 

Skříňka slaví narozeniny! Zdá se to neskutečný, ale jsou to přesně ČTYŘI roky, co se tu objevil první příspěvek. Ani náhodou ji tehdy nenapadlo, co z toho vznikne. Tak si přejme, ať nám to letí dál a dál...
Krásný večer vám všem - a dejte si něco dobrýho na skříňčí zdraví a na zdárné pokračování letu ;)

 

 

 

 

 

 

A ještě den před narozeninami jste Skříňce nadělili ten nejlepší dárek ke čtvrtým narozeninám. Překonali jsme hranici 3500 příznivců!
Jste skvělí. Snad nám to takhle poletí dál ještě nějakou tu chvíli... Díky vám! Za přízeň a za energii, kterou Skříňce dáváte pro další provoz. Bez vás by to nešlo. Díky moc za vše! :)

Krásný let létem přeje vaše

čerstvě čtyřietá

Skříňka

HLÁŠENÍ: Kluci chtějí do nebe!

03.05.2015 15:38

Vážení, 

Skříňka si dovoluje Vás upozornit projekt tří šikovnejch kluků z letecký školy, co staví vlastníma silama historickej kluzák. Jenže materiál něco stojí - klukům chybí poslední třetina financí. Mrkněte na ně a zvažte, jestli jim aspoň něco málo nepřihodit... smile emoticon Nadšený mládí by se mělo podporovat, ne? wink emoticon
https://www.startovac.cz/projekty/schulgleiter/

 

PV 2015 - pěkné Velikonoce!

03.04.2015 10:22

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>